Firmy Polonia . com Darmowy Katalog Firm i Organizacji Polonijnych - B2B - Katalog Polonia Świata Polonia Katalog
Katalog Polonii Polskie Firmy i Organizacje Polskie - Polonia z Całego Świata Polonia Świata
  Główna Dodaj Edytuj FAQ & Linki O Nas Regulaminy Poleć Nas Ulubione Kontakt  
Regulaminy

Prosimy o dokładne przeczytanie, zrozumienie i zaakceptowanie poniższych regulaminów przed rozpoczęciem korzystania z tego serwisu internetowego. Użycie tego Katalogu oznacza, że Użytkownik zrozumiał i akceptuje wszystkie poniższe Regulaminy.

 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki korzystania z Darmowego Katalogu Firm Polskich - Polonijnych (Bazy Danych Biznesów Polskich na Świecie) administrowanego przez firmę Informer9 i udostępnianego pod adresami WWW:
 1. Angielska wersja językowa Katalogu Firm Polskich - Polonijnych pod adresem www.PolishFirms.info jest objęta dokładnie tym samym regulaminem i przepisami, korzysta z tej samej bazy danych użytkowników oraz firm (instytucji) i jest fizycznie tym samym serwisem internetowym co www.FirmyPolonia.com.
 2. Baza danych FirmyPolonia.com zawiera informacje o firmach oraz podmiotach polskich będących osobami prawnymi lub fizycznymi, które prowadzą działalność gospodarczą poza terenem Polski. Baza zawiera również informacje o innych podmiotach polskich, które takiej działalności nie prowadzą, a zamieściły w bazie wpisy pozwalające na ich identyfikację.
 3. Zarejestrować może się każda wyżej wymieniona jednostka polska, posiadająca swoją siedzibę poza terenem Polski czyli Firma lub Instytucja Polonijna. W szczególności zapraszamy do rejestracji wszystkie Firmy Polskie - Polonijne chcące zaprezentować się na rynkach Europejskich i Ogólnoświatowych.
 4. Katalog ma na celu promocję Polski i Instytucji Polskich zarówno w kraju jak też na całym Świecie.
 5. Wpis podstawowy do Katalogu - Bazy: FirmyPolonia.com jest bezpłatny (darmowy), natomiast wpisy rozszerzone i inne formy reklamy podlegają cennikowi lub innym indywidualnym ustaleniom.
 6. Wszelkie dane firmy mogą być wprowadzane wyłącznie przez ich właścicieli lub osoby upoważnione do reprezentacji. Każdy użytkownik może dodać maksymalnie 2 wpisy - firmy do Bazy FirmyPolonia.com, ale pojedynczej firmie (instytucji) przysługuje tylko jeden wpis w naszym Katalogu Polonijnym.
 7. Dokonanie wpisu do Bazy Biznesu FirmyPolonia.com rozpoczyna się rejestracją użytkownika, następnie odbywa się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie Dodaj. Formularz należy wypełnić rzetelnie i zgodnie z Instrukcją wypełniania formularza.
 8. Wypełniając formularz pamiętaj o:
 • Wszystkie obowiązkowe pola są oznaczone gwiazdką - *.
 • Uzupełnij jak najwięcej pól zgodnie z przeznaczeniem oraz angielską wersję opisów.
 • Proszę podawać tylko prawdziwe i aktualne dane.
 • Proszę używać polskich znaków (ąćęłńóżź) oraz sprawdzić poprawność językową wpisu.
 • Nazwy własne pisz z wielkiej litery (imię, nazwisko, nazwa miasta, itp.), ale proszę NIE PISZ wyrazów ani całych zdań DRUKOWANYMI LITERAMI.  
 • Pamiętaj, że opis firmy to nie to samo, co opis oferty lub produktów i usług firmy.
 • Ten wpis to wizytówka Twojej firmy w Katalogu Firm Polskich, dodaj taki wpis, którego nie będziesz się wstydził.
 • Nie zmarnuj swojej pracy - niechlujne i spam-owe wpisy są od razu usuwane przez administratora.
 1. Wysłanie formularza ze strony Dodaj jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu, Polityki Prywatności oraz wyrażeniem zgody na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie podanych w formularzu oraz podczas rejestracji danych teraz i w przyszłości, zgodnie z prawem, w szczególności Ustawą o "Ochronie Danych Osobowych" oraz ustawą "O świadczeniu usług drogą elektroniczną".
 2. Rozwijając punkt poprzedni firma Informer9 (Administrator Serwisu i Bazy Danych) zastrzega sobie prawo do umieszczania, przetwarzania, wynajmowania i przekazywania danych zgromadzonych w Bazie Firm i instytucji Polskich (Polonii) - FirmyPolonia.com  w kraju i za granicą, w książkach telefonicznych, katalogach drukowanych, na płytach CD a w szczególności w Internecie na innych stronach WWW lub serwisach informacyjnych w celu rozpowszechnienia w nieograniczonym kręgu osób, teraz i w przyszłości.
 3. Wszystkie wpisy do naszego Branżowego Katalogu Firm i Organizacji są potwierdzane e-mailem a następnie weryfikowane i moderowane przez Administratora serwisu. Wpis zostaje poddany akceptacji Administratora dopiero po kliknięciu linka i wypełnieniu instrukcji zawartych w e-mailu aktywacyjnym.
 4.  Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, edycji lub odrzucenia otrzymanego wpisu bez podania przyczyny. W szczególności nie publikujemy wpisów, których treść zawiera niecenzuralne sformułowania, sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, narusza czyjąś prywatność i godność, a także zawiera niepoprawne linki lub ukryte znaczniki HTML.
 5. Dla utrzymania możliwie najwyższej jakości serwisu Administrator zastrzega sobie prawo do zawieszania lub usuwania podwójnych, nieaktualnych lub Spam-owych wpisów oraz wprowadzania indywidualnych ograniczeń dostępu do serwisu dla poszczególnych użytkowników bez podania przyczyny.
 6. Katalog Firm i Biznesów Polskich FirmyPolonia.com umożliwia zarejestrowanym firmom edycję, aktualizację wpisów oraz dodanie zdjęć oraz logo firmy (zdjęcia i logo nie dotyczą darmowego pakietu wpisu).
 7.  W celu edycji wpisu należy zalogować się (w prawym górnym rogu strony serwisu) używając adresu e-mail i hasła podanych podczas rejestracji. W razie edycji wpisu przez użytkownika przestaje on być widoczny w Katalogu do czasu akceptacji zmian przez Administratora.
 8. Administrator zastrzega sobie możliwość przesyłania ważnych informacji na podany podczas rejestracji adres e-mail. Zastrzegamy sobie również prawo do rozsyłania okresowego Newslettera (korespondencji informacyjnej) na adresy zgłoszone do otrzymywania takiej korespondencji.
 9. Administrator nie rozsyła nielegalnej i niechcianej korespondencji seryjnej zwanej Spam-em oraz nie sprzedaje Państwa danych a w szczególności adresów e-mail osobom trzecim prowadzącym taką działalność. Nowoczesne zabezpieczenia naszego serwisu chronią adresy e-mail przed Spamem.
 10. Serwis dostępny jest codziennie i całodobowo przez cały rok. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać ten stan, jednakże Administrator zastrzega sobie możliwość dokonywania przerw lub zamknięcia serwisu spowodowanych nagłymi wypadkami, przyczynami niezależnymi (Np. działania przyrody lub ingerencja osób trzecich) bądź też konserwacją serwisu bez informowania użytkowników o takim fakcie. Administrator i operator Katalogu Firm Polonia nie odpowiada za ewentualne straty lub szkody spowodowane takimi przerwami w działaniu Katalogu Firm i Organizacji - FirmyPolonia.com i nie zwraca wniesionych opłat.
 11. Administrator stara się zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Firma nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z serwisu FirmyPolonia.com, a spowodowane błędnymi informacjami zawartymi w bazie danych lub niewłaściwym funkcjonowaniem serwisu lub sieci Internet - WWW.
 12. Bezpłatna Baza Firm Polskich - Polonijnych FirmyPolonia.com służy celom wyłącznie informacyjnym. Ze względu na dużą ilość danych i możliwość samodzielnej modyfikacji wpisów przez użytkowników, zastrzegamy, że dane umieszczone w bazie mogą być nieaktualne. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone wpisy oraz ich aktualność i nie odpowiada za ewentualne straty lub szkody spowodowane takimi informacjami.
 13. Dane uzyskane za pomocą serwisu internetowego FirmyPolonia.com mogą być wykorzystywane jedynie w celach prywatnych użytkownika i zgodnie z prawem.
 14. Niedozwolone jest wykorzystanie informacji uzyskanych z bazy danych do przeprowadzania niezamówionej lub seryjnej korespondencji niezależnie od jej charakteru i treści.
 15. Niedozwolone jest odpłatne bądź nieodpłatne udostępnianie informacji uzyskanych z bazy danych osobom trzecim, a także publiczne udostępnianie bądź rozpowszechnianie tych informacji. Użytkownik może sporządzać wydruki z bazy FirmyPolonia.com wyłącznie na własne potrzeby.
 16. Niedozwolone jest przeglądanie lub zapisywanie Bezpłatnego Katalogu Firm FirmyPolonia.com za pomocą oprogramowania niebędącego zwykłą przeglądarką internetową. Zabrania się pobierania lub zapisywania stron serwisu.
 17. Katalog Polskiego Biznesu - FirmyPolonia.com zawiera linki - odnośniki do innych stron internetowych, będących własnością podmiotów niepowiązanych z Bazą Firm (strony WWW firm, reklamy czy też linki mapy). Nie ponosimy odpowiedzialności za dane, jakość czy poprawne działanie tych stron.
 18. Administrator pragnie utrzymać jak najwyższą jakość serwisu! Przekaż nam swoje opinie, pomysły, pytania oraz zgłaszaj błędy i problemy używając formularza na stronie Kontakt.
 19. Redakcja serwisu FirmyPolonia.com zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu. Zmieniony Regulamin jest wiążący z chwilą opublikowania w Serwisie.
 20. W przypadkach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy ustawy o ochronie Baz Danych oraz przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Ochrona Prywatności  - Polityka prywatności
Administrator Serwisu szanuje prawo użytkowników do prywatności oraz gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych. Rejestracja w serwisie FirmyPolonia.com jest dobrowolna. W formularzu rejestracyjnym użytkownik podaje dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko, a także login będący adresem email oraz hasło. Dane te nie są widoczne w serwisie.
Firma Informer9, operator i administrator strony FirmyPolonia.com, gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników portalu. Zastosowane przez nas zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie. Administrator serwisu dokłada wszelkich starań, aby chronić dane użytkowników i stosuje rygorystyczną politykę ochrony prywatności. Dodatkowo nowoczesne formularze kontaktowe zabezpieczają Twój adres email przed spamem oraz przed przechwyceniem przez roboty skanujące Internet.
Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu i poprawiania podanych przez siebie danych.

Statystyka - Bezpieczeństwo
Administrator i operator Bezpłatnego Katalogu Biznesu - FirmyPolonia.com zastrzega sobie prawo monitorowania i pobierania danych identyfikujących komputer użytkownika w celach statystycznych oraz dla bezpieczeństwa serwisu. W szczególności monitorujemy dane techniczne komputerów naszych użytkowników, pozwalające na podniesienie jakości i dostępności naszego serwisu (Np. rodzaj i rozdzielczość używanej przeglądarki). Dodatkowo monitorujemy dane pozwalające zabezpieczyć katalog i bazę danych przed użyciem niezgodnym z prawem i/lub regulaminem (Np. Adres IP i Host). Praktyka ta stosowana jest obecnie przez większość serwisów internetowych i nie stanowi żadnego zagrożenia dla prywatnych danych i/lub komputera użytkownika.

Cookies
Baza Firm Polskich - Polonijnych wykorzystuje Cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera Użytkownika, które pozwalają na jego identyfikację w zakresie potrzebnym do funkcjonowania niektórych procedur naszego serwisu. Korzystanie z technik Cookies nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych i adresowych użytkownika ani żadnych poufnych informacji z jego komputera. Cookies nie niszczą systemu w komputerze użytkownika, ani nie wpływają na jego sposób działania. Każda przeglądarka posiada opcję wyłączenia tego mechanizmu.

Mailing (Kontakt emailowy)
Zastrzegamy sobie prawo wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane uzyskaliśmy dzięki dobrowolnej rejestracji w naszym Katalogu Firm Polskich - Polonijnych. Są to informacje związane ze świadczonymi przez nas usługami, informacje o zmianach, nowych usługach dodatkowych lub planowanych konserwacjach serwisu a także wiadomości wysłane w celu osobistego kontaktu z naszym klientem.

NewsLetter (Nowości i ciekawe informacje)
Zastrzegamy sobie również prawo do rozsyłania okresowego Newslettera (korespondencji informacyjnej) na adresy zgłoszone do otrzymywania takiej korespondencji podczas rejestracji w naszym Katalogu lub też później korzystając z opcji dodania adresu email. Każdy użytkownik lub każda osoba może w razie potrzeby dodać lub usunąć swój adres emailowy z naszego Newslettera. Aby to zrobić należy wpisać swój adres email do okna Newsletter na stronie FirmyPolonia.com a następnie nacisnąć klawisz Subskrypcja. Komunikat potwierdzi usunięcie lub dodanie adresu email.

Copyright (Prawa Autorskie)
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa własności serwisu FirmyPolonia.com należą do firmy Informer9. Kopiowanie, reprodukcja lub redystrybucja jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w Branżowym Katalogu Firm, Instytucji i Organizacji - FirmyPolonia.com - w całości lub w części, w jakimkolwiek medium lub w jakiejkolwiek niewymienionej formie, bez oficjalnej - pisemnej zgody Informer9 są nielegalne i podlegają zasadom prawnym. Każda próba nielegalnego wykorzystania Katalogu zostanie uznana za łamanie praw autorskich i zgłoszona odpowiedniej instytucji.
Wszystkie znaki towarowe oraz banery i inne elementy widniejące na stronach serwisu FirmyPolonia.com należą do ich właścicieli i również są objęte prawami autorskimi.
Jedyny wyjątek od tej reguły stanowi strona z Bannerami - Linkami promującymi nasz serwis.

 
  Copyright © 2013 Firmy Polonia ® Wszystkie Prawa Zastrzeżone paypal platnosci payments Donacja & Płatności  
Sitemap | 2 | 3 | 4 | 5