Firmy Polonia . com Darmowy Katalog Firm i Organizacji Polonijnych - B2B - Katalog Polonia Świata Polonia Katalog
Katalog Polonii Polskie Firmy i Organizacje Polskie - Polonia z Całego Świata Polonia Świata
  Główna Dodaj Edytuj FAQ & Linki O Nas Regulaminy Poleć Nas Ulubione Kontakt  
O Nas

Serwis www.FirmyPolonia.com to darmowa Baza Danych Firm, Instytucji i Organizacji Polonijnych czyli Polskich na świecie.

Polonia (inaczej Diaspora Polska lub Polska Emigracja) jest określeniem potocznym pochodzącym z Łaciny (z łac. Polonia = Polska). Terminem Polonii określamy Polaków mieszkających poza granicami kraju - Polski. Według danych szacunkowych poza terytorium Polski zamieszkuje do 21 milionów Polaków i osób pochodzenia polskiego.

Właścicielem i Administratorem Katalogu Firm Polskich - www.FirmyPolonia.com jest firma Informer9. Naszym celem jest zbudowanie jak największej i najdokładniejszej darmowej bazy danych Firm Polskich na świecie. W Branżowym Katalogu Firm, Instytucji i Organizacji Polonii gromadzimy i udostępniamy za darmo dane przydatne Polakom i Internautom z całego świata.

Naszym głównym celem jest promocja Polski i Polskiego Biznesu wsród Internautów z całego Świata. Prezentujemy Polskę i Instytucje Polskie w Internecie.

Tematyczny Katalog Firm i Instytucji Polonijnych dostępny jest również w wersji angielskiej pod adresem www.PolishFirms.info. Kładziemy duży nacisk na reklamę i promocję naszego katalogu zarówno w kraju jak i na rynkach Europejskich i Ogólnoświatowych.

Baza danych FirmyPolonia.com zawiera informacje o firmach oraz podmiotach polskich będących osobami prawnymi lub fizycznymi, które prowadzą działalność gospodarczą poza terenem Polski. Baza zawiera również informacje o innych podmiotach polskich, które takiej działalności nie prowadzą, a zamieściły w bazie wpisy pozwalające na ich identyfikację. Dodatkowo gromadzimy i udostępniamy dane instytucji i organizacji Polskich - Polonijnych działających na całym świecie.

Nie jest tajemnicą, że rozszerzone wpisy w naszej bazie są płatne lub wymagają linka zwrotnego. Część bazy danych stanowią reklamy i wpisy płatne. Ogłoszenia płatnych reklamodawców są wyróżnione innym kolorem oraz mają bogatszy opis charakterystyki działalności firmy. Dodatkowo mają one pierwszeństwo w wyszukiwaniu przed wpisami bezpłatnymi. To dzięki wpływom z płatnych prezentacji, linków i banerów, czyli dzięki naszym reklamodawcom, użytkownicy Internetu mają możliwość korzystania z tak bogatego i kompletnego Katalogu Firm Polonijnych - Polskich. Zgromadzone fundusze inwestujemy w reklamę, promocję i utrzymanie Bazy Danych FirmyPolonia.com na najwyższym poziomie a otrzymane linki zwrotne poprawiają naszą pozycję w wyszukiwarkach i zwiększają popularność wśród Internautów na całym Świecie.

Gwarantujemy utrzymanie naszego serwisu bezpłatnym (darmowym) zarówno dla oglądających jak dla dodających dane do naszej bazy. Przyjrzyj się naszej bezpłatnej ofercie wpisu i sam oceń wartość tego serwisu. Dodatkowo staramy się ograniczyć ilość reklam, aby zachować nasz Branżowy Katalog Firm, Instytucji i Organizacji Polonia przejrzystym i przyjemnym dla oka!

 

Co charakteryzuje naszą Bazę Danych - Katalog Biznesu FirmyPolonia.com ?

 1. Strona bezpłatna dla odwiedzających internautów.
 2. Darmowe, a zarazem rozbudowane wpisy podstawowe. Szczegółowe dane opisujące każdy wpis oraz prosta statystyka.
 3. Branżowy Katalog Firm i Organizacji Polonii dostępny jest 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku dla Internautów z całego Świata.
 4. Bezpieczny formularz kontaktowy, adres strony WWW oraz link mapy.
 5. Duże możliwości sortowania i przeszukiwania bazy z użyciem wyszukiwarki.
 6. Przejrzystość i profesjonalny wygląd serwisu oraz stosunkowo niewielka ilość reklam.
 7. Dwujęzyczność strony i osobna (angielska) domena dla angielskiej wersji serwisu.
 8. Prostota użytkowania bazy danych i komponentów naszych stron.
 9. Nasz Katalog Firm Polonijnych - Polskich jest przyjazny wyszukiwarkom i dostosowany do wielu przeglądarek internetowych.
 10. Optymalizacja strony i zabiegi zwiększające popularność serwisu w wyszukiwarkach krajowych i zagranicznych.
 11. Strona FirmyPolonia.com jest wolna od wirusów, spyware-u i jest bezpieczna dla internautów.
 12. Stosujemy bardzo rygorystyczną politykę ochrony danych oraz prywatności naszych klientów.
 13. Nie rozsyłamy niechcianych emaili - spamu ani nie sprzedajemy danych osobowych naszych użytkowników.
 14. Twoje dane oraz adresy email są bezpieczne w naszym serwisie. Używamy formularzy kontaktowych zabezpieczających Twój email przed osobami trzecimi.
 15. Raz dodany wpis jest automatycznie widoczny w serwisach głównych pod adresami:
 1. Możliwość uaktualniania bądź edycji wpisu przez użytkownika. Zaloguj się na stronie Edytuj - to proste.
 2. Wszystkie wpisy są sprawdzane, moderowane i potwierdzane przez naszego Administratora dla utrzymania jak najwyższej jakości Tematycznej Bazy Firm.

Zajrzyj do działu Linki & FAQ, aby znaleźć więcej ciekawych informacji i odpowiedzi na często zadawane pytania, czyli FAQ -i.

 • Jak przyczynić się do rozwoju tego serwisu?
 • Dlaczego warto dodać instytucję niekomercyjną do Bazy Firm i Organizacji Polonijnych?
 • Dlaczego warto dodać instytucję komercyjną do Katalogu Instytucji i Biznesów FirmyPolonia.com ?
 • Dlaczego promocja internetowa jest idealną formą reklamy?

Na te (pytania powyżej) i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w dziale FAQ.

Masz inne pytanie, propozycję lub problem? Użyj naszego formularza kontaktowego w dziale Kontakt.

 
  Copyright © 2013 Firmy Polonia ® Wszystkie Prawa Zastrzeżone paypal platnosci payments Donacja & Płatności  
Sitemap | 2 | 3 | 4 | 5